IOSSI cosmetics

O NAS

 

 

Cześć, tu Joanna :) 

Jestem założycielką marki }, a także… mamą Martyny, podróżniczką, Buddystką. Miło mi Cię tutaj gościć! Pozwól, że opowiem Ci trochę o – moim drugim dziecku, które ma już 8 lat :) 

Co, gdzie i jak

} to najlepsze naturalne kosmetyki, o których może zamarzyć Twoja skóra. Pięknie pachną, dbają o cery wrażliwe i wymagające, wpływają kojąco na emocje... Działają tak, jak lubię najbardziej: holistycznie. 

Cała produkcja odbywa się w Kłaju – uroczej miejscowości pod Krakowem, w sercu Puszczy Niepołomickiej. To właśnie tutaj znajduje się przestrzeń laboratoryjno-produkcyjna }, zaplecze magazynowe, etykieciarnia, sklep internetowy i biuro. Tu jest nasz świat – wszystko powstaje w tym miejscu! Bycie producentem to nasza siła – możemy kontrolować i dbać o jakość produktów na każdym etapie produkcji, konfekcji i wysyłki. Zamknięte w szklanych opakowaniach, kosmetyki } kryją przesłanie, które posyłamy w świat: życie w zgodzie z naturą jest wielowymiarową przygodą, którą warto poczuć – również na własnej skórze. 

 

 

Aktualnie w naszym portfolio mamy 3 linie: CLASSIC, PRO i SPA. 

  • CLASSIC – to bogate, esencjonalne, wielokrotnie nagradzane receptury. Zapachy, w których można się zakochać! Kosmetyki czynią cerę promienną i szczęśliwą, sprawią, że codzienna pielęgnacja staje się wyczekiwanym rytuałem. Znajdziesz w nich najwyższej jakości oleje i olejki eteryczne, witaminy, organiczne masła, fermenty, hydrolaty... Klienci pokochali CLASSIC całym sercem, a MUA’s wciąż zapewniają o efekcie WOW – i to już od pierwszego użycia. Linia ma się wspaniale, dlatego cały czas jest przez nas rozbudowywana.     
  • PRO – naturalne, a zarazem technologicznie nowoczesne kosmetyki, które są wygodne w codziennym stosowaniu. Mają lekkie, szybko wchłanialne konsystencje, a przy tym zawierają składniki aktywne w wysokich stężeniach. Wszystkie działają genialnie, znakomicie się prezentują i pachną bajecznie. Świat naturalnych kosmetyków idzie do przodu, więc } razem z nim! Zaczęłam od szczęśliwej siódemki, ale zdradzę Ci, że pracuję nad kolejnymi perełkami. 
  • SPA – powstała na prośbę właścicieli gabinetów kosmetycznych, salonów spa i wellness, którzy zakochali się w naszych kosmetykach. Ta bogata linia naturalnych produktów służy do budowania multisensorycznych, skutecznych zabiegów, które będą wspaniałym doświadczeniem dla Klientów. Produkty dostępne są w pojemnościach gabinetowych, wyłącznie dla profesjonalistów. Aha! I oczywiście “pachną }”. Poznaj IOSSI SPA >>

 

  

 

Jak to się zaczęło? 

Przez wiele lat pracowałam zdalnie jako grafik freelancer, obsługując banki i firmy wchodzące na giełdę. Podobał mi się ten rodzaj wolności – mieszkałam na wsi i spokojnie wychowywałam moją córkę. W pewnym momencie poczułam, że chcę coś zmienić w swoim życiu. Zamieszać. No i tak się zaczęło – właśnie od mieszania :)  

Świat kosmetyków naturalnych wciągnął mnie  od samego początku, od pierwszego słoiczka kremu Naffi, który zrobiłam. Od razu poczułam, że to może być TO. Jednak tym, co pchnęło } do przodu był entuzjazm przyjaciół – moich pierwszych Klientów. Produkty naturalne nie cieszyły się wtedy jeszcze taką popularnością, więc reakcje na moje nowości fascynowały mnie i jednocześnie motywowały. Kiedy zakładałam firmę trafiłam też na dobry moment – ludzie zaczęli poszukiwać naturalnych rozwiązań w pielęgnacji. 

Na początku tworzyłam } w pojedynkę – sama pracowałam nad recepturami, projektowałam etykiety, uczyłam się ustawiać pierwsze reklamy na Facebooku, jeździłam na lokalne targi kosmetyczne. Teraz } tworzy prawie 20 osób. Od ośmiu lat robię to, co kocham i w co wierzę – na własnych warunkach, w pięknym miejscu, otoczona grupą entuzjastów. 

 

laboratorium kosmetyków naturalnych

 

Ale pachnie! 

Tak! Kosmetyki } pachniały, pachną i będą pachnieć :) Oczywiście naturalnie. Bardzo mi zależy, aby moje receptury sprawiały Ci zmysłową przyjemność. Może nawet przywoływały wspomnienia? Na etapie projektowym dużo czerpię z aromaterapii, która od kiedy pamiętam była moim konikiem. Wybierając olejki eteryczne kieruję się przede wszystkich działaniem, ale ich zapach jest dla mnie równie istotny. Uwielbiam naturalne zapachy natury! Mam nadzieję, że Ty również się zakochasz. 

 

laboratorium kosmetyków naturalnych

 

Co oznacza }

Pytania o nazwę padają dość często, ale mam już sprawdzoną odpowiedź, która wciąż mnie bawi: “Przecież Joanna była już zajęta!” :) } fonetycznie nawiązuje trochę do mojego imienia, ale kosmetyki tworzę dla wszystkich. Niech } będzie dla Ciebie tym, czego właśnie potrzebujesz.
Gdy wymyślałam tę nazwę inspirowały mnie słowa z języków afrykańskich, różne dialekty i ich brzmienia tak odmienne od dotychczas mi znanych, które jednak nawiązywały do świata roślin. Tu coś dodałam, tam coś odjęłam i w końcu stanęło na } - czyt. josi. Pozwól jednak, że szczegóły zostaną moją słodką tajemnicą. 

Co mnie motywuje? 

} to nie tylko kosmetyki. Dla mnie to styl życia, stan umysłu. Szacunek do ludzi, z którymi współpracujemy, życie w zgodzie ze sobą i w równowadze z naturą. Uważam, że uczciwy, zrównoważony biznes jest siłą, która może wprowadzać realne zmiany. Realizując kolejne projekty często wracam do inspirujących słów Ghandiego: Be the change you want to see in the world - Bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie. 

Teraz Twoja kolej :) 

Kim jesteś? Czego potrzebujesz, oczekujesz od }? Napisz proszę na hello@iossi.eu Daj się poznać!  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium