IOSSI cosmetics

Kariera

Nasz zespół stale się powiększa, stąd i ta zakładka :) To właśnie tutaj znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy w naszej firmie. Masz jakieś pytania? Wyślij wiadomość na biuro@iossi.eu - Kinga na pewno udzieli Ci wszystkich informacji.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B

Twój zakres obowiązków

  •  nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami B2B
  • organizacja spotkań i prezentowanie ofert handlowych w zakresie sprzedaży produktów oraz produkcji kontraktowej

  • tworzenie umów i ofert

  • koordynacja projektów kontraktowych

  • prowadzenie dokumentacji projektowej

  • praca kreatywna przy koncepcjach nowych produktów kosmetycznych

  • budowanie wizerunku marki na rynku polskim oraz docelowo w wybranych krajach europejskich

  • okazjonalne reprezentowanie firmy podczas eventów sprzedażowych i branżowych - przygotowanie sprawozdań z bieżącej pracy, tworzenie baz danych

Nasze wymagania

  • doświadczenie/wiedza z zakresu branży kosmetycznej lub technologii kosmetyków

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • umiejętność redagowania umów handlowych

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientem

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność w działaniu oraz zdolność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość trendów z branży kosmetycznej

To oferujemy

  • po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B

  • przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków

  • pracę w zgranym zespole

  • atrakcyjne rabaty na produkty firmowe

  Prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@iossi.eu

Data dodania: 05.02.2024r.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium