iossi - polskie kosmetyki naturalne

Kariera

Nasz zespół stale się powiększa, stąd i ta zakładka :) To właśnie tutaj znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy w naszej firmie. Masz jakieś pytania? Wyślij wiadomość na biuro@iossi.eu - Kinga na pewno udzieli Ci wszystkich informacji.

PRACA OD ZARAZ:

Junior Marketing Specialist – Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: Kłaj (pow. wielicki)

Zakres zadań:

  • tworzenie i monitorowanie kampanii marketingowych
  • działania w zakresie content marketingu - tworzenie treści na SoMe oraz blog
  • koordynacja prac graficznych zgodnie z key visual marki
  • koordynacja współpracy z dostawcami usług marketingowych
  • analiza konkurencji i trendów rynkowych
  • pozyskiwanie współprac blogerskich
  • czynny udział przy tworzeniu koncepcji nowych produktów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w marketingu
  • praktyczna wiedza i umiejętności oraz znajomość aktualnych trendów z zakresu marketingu internetowego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność tworzenia tekstów tzw. lekkie pióro
  • posługiwanie się ładną i poprawną polszczyzną
  • znajomość mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
  • doskonała organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość branży kosmetycznej.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełen etat po okresie próbnym
  • gruntowne przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
  • pracę w młodym zespole dla niezwykle dynamicznie rozwijającej się marki
  • atrakcyjne rabaty na produkty firmowe.

Prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem. Na zgłoszenia czekamy do  15 września 2022 r.

Do wybranych osób odezwiemy się do 20 września 2022 r.

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą mailową na adres biuro@iossi.eu. Prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i dopiskiem “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę IOSSI Sp. z o.o.  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Pozdrawiamy

Zespół }

Data publikacji: 31.08.2022

Dermokonsultantka – Obsługa Klienta

  • udzielanie klientom informacji o kosmetykach drogą mailową, telefoniczną, za pośrednictwem social mediów
  • dobór kosmetyków dla konkretnych typów cery
  • przeprowadzanie szkoleń produktowych
  • podtrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem zgodnie ze standardami marki
  • obsługa platformy sprzedażowej Shoper oraz firmowych profili na Facebooku oraz Instagramie
  • sprzedaż kosmetyków i reprezentowanie firmy podczas targów B2C i B2B
  • wsparcie przy dodatkowych projektach / wydarzeniach.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta w branży kosmetycznej
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
  • radzenie sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta
  • serdeczność i wyrozumiałość dla kontrahentów
  • swobodne poruszanie się po social mediach
  • dyspozycyjność
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • mile widziane wykształcenie kosmetologiczne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zapewniamy:

Prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem. Na zgłoszenia czekamy do 22 września 2022 r.

Do wybranych osób odezwiemy się do 26 września 2022 r.

Pozdrawiamy

Zespół }

Data aktualizacji: 12.09.2022

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium