
Krokosz. Lekki olejek do oczyszczania twarzy. Konopia, skwalan, jojoba





Opis
Naturalny, delikatny olejek do oczyszczania skóry twarzy. Teraz w udoskonalonej formule i większej pojemności. Krokosz dokładnie usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż (w tym wodoodporny), bez uczucia ściągnięcia. Pozostawia cerę odżywioną, nawilżoną, o odblokowanych porach. Znakomicie przygotowuje do kolejnych kroków pielęgnacyjnych. To idealny kosmetyk do zakochania się w klasycznej metodzie OCM (ang. Oil Cleansing Method), polegającej na oczyszczaniu skóry z użyciem olejów.
Zawarty w recepturze olej krokoszowy jest cennym źródłem kwasów omega-3-6-9, kwasu linolowego, jak również witamin A i E. Skutecznie pielęgnuje i nawilża skórę odwodnioną, podrażnioną i problematyczną. Olej konopny przyspiesza regenerację naskórka, dzięki czemu rekomendowany jest przy zmianach trądzikowych. Bardzo dobrze penetruje w głąb skóry, odżywia ją, czyni bardziej sprężystą. Skwalan z trzciny cukrowej wykazuje właściwości zmiękczające, wygładzające i ujędrniające. Z kolei biozgodny ze skórą olej jojoba zapobiega jej wysuszeniu, odżywia, nawilża i opóźnia procesy starzenia.
Połącz metodę OCM z delikatnym masażem twarzy - to cudownie relaksujące doświadczenie!
Nasze ulubione składniki: olej krokoszowy, olej konopny, olej lniany, olej z pestek moreli, olej jojoba, lekki skwalan z trzciny cukrowej, naturalna witamina E. Więcej o nich przeczytasz tutaj.
Składniki olejku są w 100% naturalne i w 84.8% pochodzą z certyfikowanych upraw organicznych.
Magdalena Senderek
Bardzo dobrze oczyszcza
Dorota
Produkty najwyższej jakości, cudowne. Polecam w 100% sklep internetowy.
Monika
Świetny olejek do oczyszczania skóry metodą OCM. Ładnie rozpuszcza nawet wodoodporny makijaż. Uwielbiam!